Podmienky použitia

  1. EuroBurza.sk sú internetové stránky prevádzkované spoločnosťou ANIN s.r.o., IČO 46 374 426 ďalej len prevádzkovateľ.
  2. Stránky umožňujú ich užívateľom bezplatnú inzerciu finančných služieb a ich vyhľadávanie. Táto služba je určená pre fyzické a  právnické. Užívatelia  môžu na základe súhlasu s podmienkami tohto portálu vkladať ponuky svojich služieb, prezerať si vložené ponuky iných užívateľov a navzájom sa kontaktovať.
  3. Prevádzkovateľ portálu EuroBurza.sk si vyhradzuje právo  inzeráty upraviť a pozmeniť tak, aby odpovedali pravidlám portálu. Tieto úpravy sa týkajú hlavne presunu vloženého inzerátu do správnej kategórie, úpravy nadpisu a chýb v texte samotného inzerátu. Inzerát, ktorý je v rozpore s platnými zákonmi Slovenskej republiky, dobrými mravmi a podmienkami portálu EuroBurza.sk bude vymazaný.
  4. Zmazanie vloženého inzerátu inzerentom je možné zaslaním žiadosti o vymazanie inzerátu na emailovú adresu, ktorá je uvedená v sekcii „Kontakty“ .
  5. Prevádzkovateľ portálu EuroBurza.sk nenesie zodpovednosť za obsah a správnosť údajov v jednotlivých inzerátoch. Za správnosť údajov v inzeráte je zodpovedný zadávateľ inzerátu. Prevádzkovateľ neručí za služby ponúkané jednotlivými užívateľmi.
  6. Správca portálu nenesie žiadnu zodpovednosť za zneužitie osobných údajov, ktoré zadávateľ vložil do inzerátu, alebo ktoré si užívatelia portálu medzi sebou sprostredkovali.
  7. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré by užívateľom vznikli v súvislosti s využívaním služieb portálu EuroBurza.sk.
  8. Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.
  9. Tieto podmienky nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ portálu EuroBurza.sk si vyhradzuje právo tieto podmienky zmeniť.