Recenzia CreditOne pôžičky – skúsenosti a hodnotenia

Nebanková spoločnosť CreditONE.sk umožňuje klientom získať nebankové úvery rýchlo a bez zbytočných komplikácií. Dokonca je možné pôžičku vybaviť prostredníctvom internetu. Materská spoločnosť CreditONE sa nachádza v Lotyšsku. Taktiež pôsobí na území Poľskej republiky a Česka.

 

Koľko môže klient získať?

Nový klient, ktorý doteraz ešte nečerpal tento typ pôžičky môže získať najvyššiu sumu 100 EUR. Avšak ak si požičiava peniaze opakovane, nebankovková spoločnosť mu poskytne prostriedky do výšky 350 EUR. Klient má možnosť splatiť pôžičku po dobu najviac tridsať kalendárnych dní. Jedná sa o bezúčelovú pôžičku, klient pri vybavovaní nemusí uvádzať účel, na ktorý chce využiť poskytnuté peniaze.

 

Pôžičku vybavíte prostredníctvom SMS

Ak vypĺňate žiadosť cez internet, spoločnosť vám na overenie vašej identity pošle kód formou SMS správy. O tom či bude vaša pôžička schválená sa dozviete v priebehu niekoľkých desiatok minút.

 

Pre koho je pôžička určená?

Nebanková pôžička je určená pre všetkých občanov Slovenskej republiky, ktorí majú viac ako 21 rokov a maximálne 60 rokov. Je potrebné, aby záujemca mal založený účet v banke a mal pravidelný mesačný príjem. Táto spoločnosť neposkytuje pôžičky osobám, ktorých príjem pochádza z čerpania invalidného alebo starobného dôchodku. Ako to už pri nebankových spoločnostiach býva, nevýhodou je vysoká úroková sadzba, ktorá sa môže pohybovať vo výške 418,53 p. a.

Recenzia CreditOne pôžičky – skúsenosti a hodnotenia 5.00/5 (100.00%) 2