Quatro pôžička: Recenzia

Spoločnosť Quatro sa zameriava na poskytovanie splátkového predaja zákazníkom. Spoločnosť Quatro nie je na slovenskom trhu žiadnym nováčikom. Jedná sa o seriózneho poskytovateľa pôžičiek, ktorý je členom spoločnosti Consumer Finance Holding, a.s.

 

Ak túžite po novej chladničke alebo nemáte dostatok financií na výmenu okien. Nech už potrebujete peniaze na čokoľvek, riešením by pre vás mohli byť Quatropôžičky. Túto pôžičku využili už mnohí zákazníci, ktorí sa nečakane ocitli vo finančnej núdzi. Rýchlo, bezpečne a s prehľadom vyriešili svoje dočasné finančné suchoty s pomocou Quatropôžičkou.

 

Aké množstvo finančných prostriedkov môžem získať?

Spoločnosť poskytuje finančné prostriedky vo výške od 600 EUR do 5000 EUR. Pôžičky od Quatra sú bezúčelové a peniaze môžete využiť na čokoľvek. Peniaze sú dostupné klientom vo veku od 21 rokov  do 65 rokov. Sú dostupné pre zamestnancov, dôchodcov a SZČO.

 

Ako dlho budem splácať?

Zákazníci môžu  Quatropôžičky podľa svojej potreby a požiadaviek. Pôžičku je možné splácať od jedného roka až do 60 mesiacov.

 

Aké doklady potrebujem ?

Na schválenie pôžičky sú potrebné dva doklady totožnosti.

  1. Môže to byť občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas alebo rodný list.
  2. Doklad, ktorý potvrdzuje výšku existenciu pravidelného mesačného príjmu.

 

Podmienky vybavenia pôžičky

Quatro Požička sa vybaví veľmi jednoducho. Musíte byť občanom Slovenskej republiky a ďalej stačí ak zatelefonujete na zákaznícku linku a zamestnanci spoločnosti vás povedú. Ak pred telefonickým kontaktom uprednostňujete internetovú komunikáciu, môžete vyplniť jednoduchý formulár na stránke spoločnosti a počkať na odpoveď. Po schválení pôžičky budete mať peniaze na účte už do 24 hodín.

 

Spoločnosť pre svojich zákazníkov ponúka výhodný balíček. Stačí ak si klient vybaví akúkoľvek pôžičku a spoločnosť pri nákupe tovarov z Quatro vráti  5 % sumy nákupu.

 

Aká je úroková miera?

Ročná úroková miera sa pohybuje vo výške 22,20 % p. a. V podstate platí pravidlo, že čím dlhšiu dobu splácania si nastavíte, tým nižšie sú splátky a vyššia úroková miera.

Quatro pôžička: Recenzia 5.00/5 (100.00%) 1