Pôžičky bezúročné

Pri výbere pôžičky hrá roľu veľa faktorov. Tým najdôležitejším sú okolnosti, ktoré určujú váš nárok na získanie pôžičky. Vtedy banka skúma vašu bonitu, čiže schopnosť pôžičku splácať. Ak týmto prieskumom úspešne prejdete, otvoria sa vám dvere k získaniu úveru. Potom si už len vybrať poskytovateľa. Toho vyberáme podľa podmienok, ktoré nám poskytuje. Rozhodujúca je hlavne úroková sadzba, mesačné splátky a spôsob ručenia.

 

Rýchle pôžičky

Pôžičku je možné získať aj veľmi rýchlo. Ak chceme aby nebola len rýchla ale aj výhodná, mali by sme si o poskytovateľoch zistiť čo najviac informácií. Odporúčame vyhnúť sa nebankovým spoločnostiam a výhodnú pôžičku hľadať v bankovom sektore. V našom malom Slovensku pôsobí dostatok bánk a preto je ponuka služieb naozaj široká.

 

Nízky úrok je základ

Pri výbere pôžičky sa zamerajte hlavne na výšku úroku a na dĺžku fixácie úroku. Niektoré banky vám ponúknu výhodný úrok, ale iba na veľmi krátke časové obdobie. Následne sa úrok navýši a vaša mesačná splátka narastie. Niektoré banky ponúkajú fixný úrok na celú dobu splácania úveru, pôžičky alebo hypotéky.

Pôžičky bezúročné 5.00/5 (100.00%) 1