Pôžička s výhodnejším úrokom je tu. Pozrite sa.

Po veľkom úspechu, ktorý zaznamenali výkupy úverov v minulosti, bank opäť prichádzajú s touto zaujímavou možnosťou. Konkrétne banka OTP pripravila pre svojich súčasných alebo budúcich klientov výhodnú akciu, vďaka ktorej dokážu ušetriť až stovky eur, na mesačných splátkach úrokov. No nebola by to škoda nevyužiť?

 

Kontrola pôžičiek zdarma

I keď známe klišé  hovorí, že nič v dnešnej dobe nie je zdarma, nie je tomu celkom tak. OTP banka Slovensko klientom ponúka bezplatné poradenstvo. V súčasnosti prebieha akcia „Výkup nevýhodných úverov“. Vďaka tejto akcii sa môžete zbaviť nevýhodných úrokových sadzieb a iných nevýhodných podmienok úverov.

 

Prvý krok pred výkupom samotnej pôžičky je bezplatné poradenstvo a kontrola vašich pôžičiek. Pracovníci OTP banky Slovensko vám bezplatne skontrolujú akýkoľvek úver alebo pôžičku. Môžete sa prísť poradiť s vašim úverom z inej banky, s pôžičkou z nebankovej spoločnosti, ale zavítať môžete aj s nevýhodným produktom z lízingovej spoločnosti.

 

Mínus 3 % ročne

Konzultácia môže prebehnúť v akejkoľvek kamennej pobočke bank OTP, ktorú sa rozhodnete navštíviť. Konzultácia úveru je bezplatná a prebieha na počkanie. Ak sa po spoločnej kontrole a zhodnotení vašej súčasnej pôžičky alebo úveru budete chcieť stať zákazníkom OTP banky, bude to opäť bezplatné. Bez poplatkov budete mať možnosť priamo na mieste získať výhodnejšiu pôžičku, ktoré vám poslúži na splatenie starých dlhov. OTP banka garantuje každému klientovi, ktorý sa rozhodne využiť túto službu znížiť úrok akéhokoľvek úroku až o 3 % ročne.

Mnohým klientom sa vďaka možnosti ušetriť 3 % z úrokovej sadzby podarí mesačne ušetriť množstvo finančných prostriedkov. Môžete vymeniť vaše predražené pôžičky a úvery za výhodný úver. Vďaka refinancovaniu starých úverov klienti môžu ušetriť mesačne desiatky až stovky eur.

 

Výhody jedinečnej ponuky

Peniaze od OTP banky môžete využiť na prefinancovanie nevýhodných pôžičiek z iných bánk alebo z nebankových spoločností. Využiť túto sumu môžete aj na  refinancovanie nevýhodného leasingu. Najväčšou výhodou je možnosť využiť každoročné znižovanie úrokovej sadzby o mínus 3 % p. a. Peniaze môžete získať až do výšky 25 000 EUR. Veľkou výhodou je aj to, že nie je potrebné platiť žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky a iné skryté poplatky. Taktiež nemusíte dokladovať banke svoj príjem. Ak by sa vám pôžička navýšila, môžete siahnuť po možnosti získania finančnej rezervy.

Pôžička s výhodnejším úrokom je tu. Pozrite sa. 5.00/5 (100.00%) 3