Pôžička pre ženy na materskej

Pôžičky sú určené pre ľudí, ktorý sa dostali do platobnej neschopnosti alebo potrebujú preklenúť určité časové obdobie za pomoci poskytovateľ úveru. Mamičky na MD (materskej dovolenke) sú často vystavované nízkym príjmov a vysokým výdajom čo vedie k jedinému, a to k finančným problémom. Ak nie je možné získať peniaze od rodiny, žena sa musí obrátiť na banku so žiadosťou o pôžičku.

 

Podmienky pre získanie pôžičky

Pôžička pre ženy na MD je špeciálny produkt, určený tejto rizikovej kategórii. Ak žena získa pôžičku, je jasné, že ju nebude schopná z rodičovského príspevku splácať. Riešením môže byť nastavenie veľmi nízkych splátok alebo odloženie začiatku splácania na dobu po ukončení materskej dovolenky. Všetko záleží od produktov, ktoré banka ponúka.

 

Pôžička na materskej od nebankovej spoločnosti

Žena na materskej dovolenke (md) má veľké problémy pôžičku získať. Hlavne od banky. Vtedy sa do hry dostávajú nebankové spoločnosti, u ktorých je získanie akejkoľvek pôžičky oveľa jednoduchšie. Nevýhodou môže byť vyššia úroková sadzba a vysoké vstupné poplatky za zriadenie úveru.  Často krát ale nemáme na výber a musíme sa uspokojiť s takýmto riešením.