Pôžička pre ženu na materskej

Ak ste žena na materskej alebo rodičovskej dovolenke, určite zápasíte s otázkou financií deň čo deň. Niekedy dokonca môže nastať situácie, že vám to jednoducho nevychádza a vy by ste prijali niečo navyše. Ako prvé vás napadne pôžička. Ak sa ale vyberiete do banky, asi nepochodíte. Podmienky sú prísne a keďže ste bez reálneho príjmu, pôžičku asi nedostanete. Ako teda ďalej?

 

Pôžička od rodiny

Logickým krokom je oslovenie rodiny, ktorá vám určite rada pomôže preklenúť obdobie dočasnej platobnej neschopnosti. Keďže vám rodina neúčtuje úroky, sú tieto pôžičky výhodné. Môže sa samozrejme ale stať, že nie je z čoho pomáhať a vy od rodiny peniaze získať nedokážete.

 

Nebankové spoločnosti

Skúste sa obrátiť na niektorú z nebankových spoločností. Svojou ústretovosťou a príjemným prístupom je známa spoločnosť Provident. Tieto nebankové spoločnosti dokážu poskytnúť pôžičku aj menej bonitným klientom. Veľmi známe sú pôžičky na občiansky preukaz alebo pôžičky na ruku. Získať pôžičku tak môžu aj študenti, dôchodcovia ale aj ženy na materskej dovolenke. Nevýhodou pôžičky od nebankových spoločností je vyšší úrok a vysoké vstupné poplatky.

Pôžička pre ženu na materskej 5.00/5 (100.00%) 2