Pôžička od poštovej banky – oplatí sa?

Ak hľadáte osvedčenú spoločnosť, ktorá vám požičia peniaze s nízkym úrokom a bez skrytých poplatkov, Poštová Banka je tou správnou voľbou. Dôležité je, že má pre rôzne potreby jedincov pripravené rôzne produkty, ktoré uspokoja potreby širokej škály zákazníkov. My sa dnes pozrieme na najobľúbenejšiu pôžičku od Poštovej banky – Dostupnú pôžičku.

 

Dostupná pôžička a jej výhody

DOSTUPNÁ PÔŽIČKA je hitom tohto roka. Dne sú takéto bezúčelové pôžičky asi najpraktickejším riešením pre prevažnú časť žiadateľov o pôžičku. Nikomu sa nechce predkladať účty a dokladovať účel použitia úveru. S dostupnou pôžičkou od Poštovej banky môžete získať až 7000€, čo určite nie je málo. Výšku úveru, výšku splátok a dobu splatnosti si určujete sami. Doba splatnosti úveru sa môže pohybovať v rozmedzí od 2 do 6 rokov. Platí tu pravidlo, že čím kratšia doba, tým menej pôžičku preplatíte. Pri vhodnej kombinácii výšky úveru a dĺžky splácania sa môžete dopracovať až na neuveriteľnú splátku iba 13 € mesačne.

Ak potrebujete peniaze okamžite a na ruku, a postačujúca výška je 2000€, tak Poštová banka je pre vás tá pravá. Tá totiž umožňuje vybavenie pôžičky na počkanie a vyplatenie v hotovosti až do výšky 2000 eur.

 

Bez …, bez…, bez….

Dostupná pôžička má okrem už spomínaných výhod aj veľa ďalších. Dá sa získať aj bez ručiteľa a aj bez potvrdenia o príjme. Za poskytnutie úveru navyše neplatíte žiadne poplatky, ako je to vo väčšine bánk.

 

Fixná výška splátok

Pri väčšine pôžičiek a úverov hrozí riziko navršovania mesačných splátok, ktoré je ovplyvnené viacerými faktormi. Pri Dostupnej pôžičke je našťastie dohodnutá výška splátky fixná a nemenná. Dokonca si môžete v prípade finančnej neschopnosti dohodnúť odklad splátok na jeden až 6 mesiacov. Proti platobnej neschopnosti sa môžete aj pripoistiť. Poisťovňa za vás zaplatí splátky v prípade dlhodobej práceneschopnosti alebo pri strate zamestnania.

 

Pôžička od poštovej banky – oplatí sa? 4.40/5 (88.00%) 5