Pôžička na exekúciu

Ak ste sa dostali do finančných problémov, ktoré prerástli až do exekúcie, nie je vám čo závidieť. Exekútor má právo nakladať s vašim majetkom a do istej miery aj riadiť chod vášho života. Ak sa tejto závislosti chcete zbaviť, môžete sa zamyslieť , či nie sú úvery na exekúciu alebo pôžičky na vyplatenie exekúcie vhodnejším riešením. Pomocou pôžičky na splatenie exekúcie si vyriešite svoje exekučné starosti raz a navždy.

 

Kde získať pôžičku?

Ak na vás bola uvalená exekúcia, banka vám už pôžičku určite neposkytne. Riešením sú nebankové spoločnosti, ktoré neskúmajú vaše majetkové pomery. Vo väčšine prípadov na získanie pôžičky postačuje občiansky preukaz. Navyše pôžičky od nebankových spoločností môžete získať expresne do 24 hodín. Tieto pôžičky na splatenie exekúcie dokážu znovu prinavrátiť radosť do vášho života.

 

Nebankové spoločnosti

Nebankové spoločnosti sa o všetko postarajú. Ak podpíšete zmluvu o pôžičke na exekúciu, všetky právomoci prechádzajú do rúk poskytovateľa pôžičky. Ten vyplatí exekúciu (zvyšnú sumu stanovenú exekútorom) a vybaví všetky formality. Získanú pôžičku odporúčame splácať na čas a v stanovenej výške, aby ste sa vyhli prípadnej ďalšej exekúcii.

Pôžička na exekúciu 4.50/5 (90.00%) 8