Bez dokladovania príjmu

Môže sa stať, že sa ocitnete v životnej situácii, kedy budete potrebovať naliehavo peniaze od niekoho cudzieho. Riešením sú samozrejme pôžičky alebo úvery. Možností je veľa. Na Slovensku pôsobí veľa bánk, ktoré ponúkajú množstvo produktov v tejto oblasti. Ich podmienky sú ale prísne a pokiaľ niektoré z nich nespĺňate, peniaze nezískate. Čo ale potom v prípade, ak ste nezamestnaní alebo na materskej dovolenke. V tom prípade nie ste považovaní za bonitného klienta a pôžička vám jednoducho nebude poskytnutá. Nezúfajte. Riešením sú stále modernejšie pôžičky od nebankových spoločností.

 

Kde neskúmajú príjem?

Ako sme už vyššie spomenuli, problém s dokladovaním vášho pravidelného mesačného príjmu nebudete mať v prípade, ak využijete služby nebankových spoločností. Tie ponúkajú viacero možností, ako peniaze získať. Veľmi obľúbeným je získanie pôžičky online. Na stránkach konkrétnej spoločnosti vyplníte jednoduchý formulár so žiadosťou o poskytnutie pôžičky. O všetko ostatné sa postará vybraná nebanková inštitúcia. Vy už len podpíšete zmluvu o pôžičke a peniaze máte ihneď na účte. Pôžičku je možné čerpať aj v hotovosti, ako sa hovorí na ruku.

 

Nevýhody

Všetko má svoje výhody a svoje nevýhody. Pri pôžičkách, pri ktorých nie je potrebné dokladovať príjem, sa stretávame s navýšením poplatkov za poskytnutie pôžičky, za vedenie účtu. Úroky sú v porovnaní s bežnou pôžičkou tiež vyššie. V prípade, keď nemáte inú možnosť, ale tieto skutočnosti nemá moc veľký zmysel riešiť. Oplatí sa o pôžičku zažiadať vopred, ako je to už naozaj nevyhnutné. V prípade stresového nátlaku pri pôžičke na poslednú chvíľu riskujete to, že podpíšete aj nanajvýš nevýhodnú zmluvu.

Bez dokladovania príjmu 5.00/5 (100.00%) 1